inwestycje

W co obecnie inwestować?

W czasie konfliktów i niepewnych czasach gospodarczych ludzie zwracają się w stronę metali szlachetnych. Również w przypadku wojny na Ukrainie ceny złota oraz srebra zaczęły szybciej rosnąć, co po raz kolejny potwierdza słuszność inwestycji w te kruszce. Ale czy jest to jedyny obszar wart uwagi?

Luksusowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż – Gdańsk

Wśród setek inwestycji z prężnie rozwijającego się rynku nieruchomości w Gdańsku, ich znaczną część stanowią luksusowe mieszkania i apartamenty. Gdańsk jako miasto nadmorskie, z wysokim standardem życia oraz bogatą ofertą turystyczną, jest bardzo atrakcyjny dla inwestorów poszukujących nieruchomości premium.

wykończenie pod klucz

Wykończenie pod klucz przez dewelopera – warto czy nie?

Jakie dokładnie prace wchodzą w zakres „wykończeniu pod klucz”? Oferty deweloperów w tym zakresie mogą się nieco różnić. Bywają mniej lub bardziej rozbudowane, jednak ostatecznie efekt jest ten sam. Dzięki „wykończeniu pod klucz” finalnie otrzymujemy mieszkanie gotowe do zamieszkania, praktycznie bez jakiegokolwiek nakładu pracy z naszej strony.

Gdzie warto inwestować? Bierzemy pod lupę polskie miasta.

Zakup apartamentu warto poprzedzić porządnym research’em. Na jego rentowność wpływ ma bowiem wiele czynników, a jednym z najistotniejszych jest właśnie jego lokalizacja. Na co więc zwrócić uwagę? Jak odnaleźć się wśród liczb i danych statystycznych? Które z polskich miast są najlepszym gwarantem zwrotu kapitału ulokowanego w nieruchomość? Podpowiadamy.